Masz pytania?
tel. 691 703 653
kontakt@wesola-gromadka.pl
Rekrutacja trwa!
Wspaniała
zabawa
Bezpieczeństwo
Profesjonalna
opieka

O nas

Żłobek "Wesoła Gromadka" - to prywatny żłobek, spełniający najwyższe wymagania rodziców dotyczące bezpieczeństwa, higieny i opieki nad najmłodszymi. U nas opiekę nad Waszymi pociechami sprawuje wykwalifikowana kadra pedagogów i opiekunek.

Pragniemy, aby dzieci zdobywały w naszym żłobku doświadczenia o jakie w domu naprawdę trudno. Naszym celem jest kształcenie osobowości dziecka w najwcześniejszym okresie jego rozwoju. Pragniemy zapewnić rozwój intelektualny, motoryczny i emocjonalny, poprzez zabawę, pielęgnację, kontakt z rówieśnikami i różnorodne zajęcia.

Dokładamy wszelkich starań w dążeniu do jak najdoskonalszych warunków dla dzieci i personelu w naszym żłobku. Realizując marzenia z dzieciństwa staramy się wyróżniać ponad standard, by stworzyć dzieciom bajkowy, bezpieczny świat. Chcemy by dzieci czuły sie szczęśliwe, a ich rodzice byli spokojni.

Potrafimy stworzyć przytulną i bezpieczną atmosferę tak, aby każde dziecko czuło się jak w domu.

Mieścimy się w zacisznym i spokojnym miejscu. Posiadamy duży lokal o powierzchni ponad 270m.kw. z ogrodem dostosowany do potrzeb Maluszków. Lokal spełnia wszystkie przewidziane prawem normy budowlane, sanitarne i przeciwpożarowe. Dla bezpieczeństwa w żłobku zastosowano kamery w salach i na korytarzu, cały obiekt z zewnątrz jest monitorowany łącznie z ogrodem, na którym dzieci będą mogły bawić się codziennie.W żłobku zapewniamy 54 miejsca.

Współpracujemy z przesympatyczną panią  psycholog dziecięcą, z panią od gimnastyki korekcyjnej, rehabilitantką, panią od rytmiki oraz  panią od języka angielskiego :-)